CTC / O firmie / Historia firmy

Zapisz do Newslettera

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w naszej ofercie i najważnieszych wydarzeniach - zapisz się do naszego Newslettera

Bookmark and Share

Historia firmy

Firma CTC ( dawniej Cracow Truck Center )  powstała na przełomie 2005 i 2006 roku w Krakowie jako największe w tej części kraju centrum sprzedaży samochodów ciężarowych, naczep oraz maszyn budowlanych. Należy do Grupy DBK, którą tworzą powiązane ze sobą kapitałowo spółki wyspecjalizowane w obsłudze klienta z sektora TSL a także firm i podmiotów branży komunalnej, budowlanej, spożywczej a nawet wojskowej.  Dzięki takiemu połączeniu przedsiębiorcy mogą w jednym miejscu i podczas jednej wizyty zrealizować wszystkie potrzeby związane z zakupem pojazdów dostawczych lub ciężarowych oraz ich eksploatacją.

Spółka CTC to obecnie największy i najprężniej działający dealer marki IVECO w Polsce. Posiada swoje oddziały w Lublinie, Białymstoku, Krakowie, z siedzibą w Rudzie Śląskiej. Dodatkowo w ramach wzmocnienia swojej aktywności  spółka  dysponuje rozbudowaną siatką subdealerów w ilości 5 punktów handlowo-serwisowych,  działających na terenie województw: Podkarpackiego, Mazowieckiego oraz Śląskiego.

W kwietniu 2011 roku spółka uzyskała certyfikat potwierdzający  funkcjonowanie w firmie Systemu Zarządzania Jakością EN ISO 9001 : 2008.

pliki/iveco/dilerzy/ctc/Moje/CTC18.JPG

 

Grupa DBK