CTC / Wydarzenia / Wydarzenia

Zapisz do Newslettera

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w naszej ofercie i najważnieszych wydarzeniach - zapisz się do naszego Newslettera

Bookmark and Share

Wydarzenia

Bus Iveco Daily – nowość w ofercie produktowej Grupy DBK

2017-06-02

Grupa DBK w ramach programu Iveco Order&Drive oferuje szeroką gamę Daily dostępnych od ręki – fabrycznie nowych, zabudowanych i gotowych do użytkowania natychmiast po dokonaniu zakupu. Jedną z ciekawych realizacji dostępnych w Rudzie Śląskiej, a zarazem nowość stanowi bus Daily 50C17V.

Więcej...

On Road dołącza do Grupy DBK

2017-03-21

Do sieci DBK Truck Center dołączyła nowa spółka – On Road. Tym samym sieć serwisowo-sprzedażowa Grupy DBK zwiększyła swój zasięg i liczy obecnie już 20 oddziałów.

Więcej...

Magazyn Szerokości – nowy numer już w serwisach!

2017-03-02

Pierwsze tegoroczne wydanie magazynu Szerokości właśnie trafiło do wszystkich oddziałów Grupy DBK. Najnowszy numer z pewnością przypadnie do gustu sympatykom branży transportowej, z myślą o których powstaje to wydawnictwo. „Szerokości!” to solidna dawka nowości ze świata polskiego transportu i nie tylko.

Więcej...

Program Szerokości w nowej odsłonie!

2017-03-02

Od lutego we wszystkich serwisach Grupy DBK jest już dostępna nowa kolekcja nagród programu lojalnościowego dla kierowców - Szerokości.

Więcej...

Specjalistyczne IVECO dla MPK Kraków

2017-02-22

Spółka CTC, dealer marki IVECO należący do Grupy DBK, we współpracy z firmą zabudowującą Tevor przygotowała ciężki holownik dla MPK Kraków – 4-osiowe podwozie Iveco Trakker AD410 8×4 z zabudową HDRV.

Więcej...

Spółka CTC z nagrodami!

2017-02-03

Początek roku to czas na podsumowania, ale i również okres jakże przyjemnych wyróżnień! Kolejne nagrody zostały przyznane jednej ze spółek Grupy DBK.

Więcej...

„Szpilki w transporcie” – charytatywny kalendarz Grupy DBK

2017-02-01

12 wyjątkowych kobiet, 12 miesięcy, 1 cel – tak pokrótce można opisać projekt charytatywny Grupy DBK, który ruszył 22 listopada. Przedmiotem akcji sprzedażowej jest kalendarz „Szpilki w transporcie”, w którym wystąpiły kobiety – zawodowi kierowcy pojazdów ciężarowych. Oprócz pasji połączył je szczytny cel – wsparcie jednego z kierowców w walce z rakiem.

Więcej...

Biznes ciągle w drodze

2016-06-17

Należący do sieci DBK Truck Center CTC udostępnia swoim klientom dostawcze pojazdy zastępcze, tym samym uzupełniając ofertę istniejącego już programu, w ramach którego klienci Grupy DBK w sytuacjach awaryjnych mogą korzystać z przygotowanych dla nich pojazdów zastępczych klasy ciężkiej.

Więcej...

Nowy Stralis: Mistrz TCO2

2016-06-17

Nowy Stralis podnosi poprzeczkę pod względem rentowności i eksploatacji zgodnej z zasadami zrównoważonego rozwoju we wszystkich misjach: regionalnych i miejskich, w lekkim transporcie budowlanym oraz w przewozach długodystansowych.

Więcej...

W dniu międzynarodowej premiery Nowego Stralisa firma Perrenot Group złożyła rekordowe zamówienie na 250 pojazdów napędzanych gazem ziemnym!

2016-06-14

To wyjątkowe zamówienie dotyczy dostarczenia 200 ciągników Stralis NP (Natural Power) z instalacjami LNG i CNG, nowym silnikiem Cursor 9 o mocy 400 KM, kabiną Hi-Way i zautomatyzowaną przekładnią Eurotronic oraz 50 ciężarówek Stralis Natural Power z instalacją CNG i silnikiem o mocy 330 KM. Kontrakt ten jest potwierdzeniem długotrwałej współpracy między IVECO i Perrenot Group oraz czołowej pozycji tych firm w zakresie mobilności zgodnej z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Więcej...